KOLĘDA 2017/2018

    Ks. Proboszcz  Ks. Krzysztof
 
środa 27.12 Pilotów Kręta, Skromna
       
czwartek 28.12 Wierzbowa, S. Faustyny 3, 1- 4a Starowiejska, Kominkowa
       
piątek 29.12 S.  Faustyny 5,7,9 Ks. Bolta
       
sobota 30.12 Sadowa 9-37, 8-18A, Wodników Przy Sadzie
S. Faustyny 16-24
       
niedziela 31.12 Kolędy nie będzie
 
poniedziałek 1.01
       
wtorek 2.01 Wiśniowa 11-33; 14-16,  Gruszkowa, Śliwkowa, Staropolska 23   Wiśniowa 1-9; 4-12A, Staropolska 35-41A   
       
środa 3.01 Staropolska  2-22, 1-19 Szlachecka, Pałacowa 1-19b 
       
czwartek 4.01 Kasztelańska Pałacowa 21- 49
       
piątek 5.01 Kwiatowa 2 - 4a, 10a -30 Kwiatowa 6 - 8c; 1-29 
       
sobota 6.01 Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli 
  Opłatek Żywego Różańca od godz. 14.oo – 15.3o  
    Sadowa 22-34; 49-51   Rumiankowa, Owocowa
niedziela 07.01 Nektarowa Miodowa, Mikołajkowa
   
poniedziałek 08.01 ------------------ Morelowa, Malinowa 


wtorek           09.01.              Heliosa 5, 7, 9, 11                             Heliosa 1, 3, 13, 15 ab

środa             10.01.              Heliosa 17, 19, 21, 23                        Heliosa 25ab, 27ab, 29ab, 31

czwartek        11.01.              Heliosa 2, 4, 6, 33, 35, 37                   Heliosa 10, 10a, 12abc

piątek            12.01.              Posejdona 1, 2, 3                               Posejdona 4
                                            Zefira 25                                           Zefira 21, 23, 26

sobota           13.01.              Ateny 6, 8, 10                                    Zefira 2-24, 27, 28ab

niedziela         14.01.             Aresa 17, 18, 19, 20                           Ateny 12, 14
                                                                                                    Aresa 12ab

poniedziałek    15.01.             Aresa 6ab, 8, 10, 11, 16                      Aresa 13, 14, 15        
                                                                                                    Plac Artemidy

wtorek            16.01.              Aresa 2ab, 4                                     Plac Afrodyty    

środa               17.01.            Perseusza                                          Dionizosa
                                            Andromedy 1, 3                                  Andromedy 5, 7

czwartek           18.01             Zeusa 7, 9, 11, 13, 15                        Zeusa 1, 2, 3, 5

piątek               19.01.            Zeusa 8, 10, 12a, 12b, 23                  Zeusa 4, 6, 17, 19, 21

sobota              20.01.            Zeusa 25, 27, 29, 31, 33                    Zeusa 43, 47, 49, 51

niedziela           21.01.            Zeusa 35ab, 37, 39ab                       Zeusa 53, 55, 57, 59, 61

poniedziałek    22.01.              Zeusa 41, 45, 63, 65                        Zeusa 67, 69

wtorek            23.01.             Rocznica święceń kapłańskich            Zeusa 71, 73    

środa              24.01.             Zeusa 75, 77                                    Zeusa 83, 85

czwartek          25.01.            Zeusa 79, 81                                    Zeusa 82 ab, 84

piątek               26.01            Zeusa 66, 68, 70                               Zeusa 78, 80

sobota              27.01             Apollina 23a, 23b, 52                        Zeusa 72, 74, 76

niedziela           28.01             Apollina 21a, 21b, 44, 46                  Apollina 19a, 19b, 38a

poniedziałek      29.01            Apollina 20, 22, 32, 34, 36, 38b         Apollina 18, 24, 26, 28, 30

wtorek              30.01            Apollina 4a, 4b, 6, 8 ,10, 12               Apollina 2, 2a, 16

środa                31.01            Zeusa    34, 36                                 Zeusa 38 a i b

czwartek           01.02            Kolęda dodatkowa

sobota               03.02            Kolęda dodatkowa


Kolędę rozpoczynamy:  w dzień powszedni od godz. 16.3o – 20.3o                                                      
                                       w soboty                 od godz. 15.oo – 20.oo
                                       w niedziele             od godz. 15.oo – 19.oo                 

Na czas kolędy ulegnie zmianie godzina odprawienia Mszy św.
w kościele parafialnym: od poniedziałku do piątku o godz. 6.3o i 16.oo; w soboty o godz. 6.3o i  9.oo.
w kościele filialnym w piątek o godz. 16.oo.