W czwartek 26 marca 2026 r. Ks. Bp Wiesław Szlachetka udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.
Sakrament przyjęło 21. osób. Podziękowania dla Ks. Pawła za przygotowanie, Zespołowi i Panu Kazikowi za oprawę muzyczną, LSO za posługę.
Zdjęcia Maciej Laskowski.