Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

Msze św. : w Kościele Filialnym św. Faustyny: w niedzielę o godz. 9.oo;
                  tylko w piątek o godz. 17.oo;
                  w  Kościele św. Kingi: w niedzielę o godz. 10.3o, 12.oo – Suma, 19.oo;
                  od poniedziałku do piątku o godz. 6.3o i 18.3o, w sobotę o godz. 7.3o i 18.3o
                                                                                        /zmiana godz. Mszy św. w sobotę rano/
                  w środy połączona z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy;
                  w czwartek po Mszy św. o godz. 18.3o adoracja Najświętszego Sakramentu;
                  w soboty Msza św. o godz. 18.3o z liturgii Mszy św. niedzielnej.

Biuro parafialne  czynne w czwartek w godz. 17.oo – 17.45.
Tel. Ks. Kanonik Wiesław Srogosz 501 571 567, Ks. Krzysztof Gabański 504 135 160.

BUDOWA: Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na  budowę.

Zachęcamy do złożenia w banku zlecenia stałego na przekazanie co miesiąc pewnej kwoty na cele kultu religijnego.

Spotkania dzieci przygotowujące do I Komunii św. - w czwartek o godz. 18.oo.
Od soboty rozpoczynamy przygotowanie do Uroczystości I Komunii św. spotkanie obu grup: parafialnej i z CET w sobotę o godz. 11.oo w kościele.

Chcemy założyć chór parafialny.  W dalszym ciągu zapraszamy osoby, które chciałyby śpiewać w chórze  w środę 18.04. o godz. 19.oo do naszego Oratorium.

Próba śpiewu dla scholi w niedzielę 29.04.

Zajęcia bezpłatne - ARTYSTYCZNE ELIZ - ART  dla dzieci – malarstwo, rękodzieło, rzeźba odbędą się w sobotę 21 i 28 kwietnia o godz. 11.oo.

Życzymy obchodzącym swoje imieniny, urodziny czy jubileusze – Bożego Błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, zapewniając o pamięci modlitewnej; a wszystkim Gościom i Parafianom życzymy radosnego przeżywania niedzieli, a na nadchodzący tydzień pracy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

Polećmy opiece Matki Bożej naszą Ojczyznę i nasze sprawy osobiste – Pod Twoją Obronę.