Przygotowanie do bierzmowania obejmuje uczniów kl. VIII Szkoły Podstawowej - są to comiesięczne spotkania w I piątek miesiąca na Mszy św.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z kl. I sz. średniej odbywają się we wtorki lub piątki o godz. 19.15 w Oratorium co dwa tygodnie.

Bierzmowanie jest udzielane w naszej Archidiecezji uczniom kl. I Szkoły Średniej.

Osoby, które nie chodzą na religię lub zamiast religii chodzą na etykę nie mogą być dopuszczone do sakramentu.

W dniu  01.06.2023 r.  udzielił Sakramentu Bierzmowania  J.E. Ks. Abp Tadeusz Wojda. /49 osób/ część zdjęć w galerii

W roku 2022 Sakramentu Bierzmowania /29 osób/ udzielił naszej młodzieży Ks. Abp Tadeusz Wojda  w dniu 3 czerwca. /zdjęcia w galerii/