Spotkanie formacyjne dla rodziców w I sobotę grudnia t.j. 03.12. o godz. 19.3o w kościele. Zapraszamy.

W tym tygodniu ks. Marcin jedzie z młodzieżą na rekolekcje, nie będzie spotkania dla pozostałych w piątek 25.11.

Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów kl. I szkoły średniej w piątek o godz. 19.oo w Oratorium.

Przygotowanie do bierzmowania obejmuje uczniów kl. VIII Szkoły Podstawowej - są to comiesięczne spotkania w I piątek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.3o.

Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów szkoły ponadpodstawowej w czasie cotygodniowych spotkań - piątek godz. 19.oo.

Bierzmowanie jest udzielane w naszej Archidiecezji uczniom kl. I Szkoły Średniej.

Osoby, które nie chodzą na religię lub zamiast religii chodzą na etykę nie mogą być dopuszczone do sakramentu.

W roku 2022 Sakramentu Bierzmowania /29 osób/ udzielił naszej młodzieży Ks. Abp Tadeusz Wojda  w dniu 3 czerwca. /zdjęcia w galerii/