Spotkania dzieci w kościele w czwartek o godz. 16.3o - grupa z godz. 17.oo

o godz. 17.3o - grupa z godz. 18.oo, oraz osoby z roku 2020

Prosimy o przyniesienie świadectwa chrztu dzieci.

Nie dotyczy osób, które były chrzczone w naszej parafii.
Osoby spoza parafii muszą mieć zgodę proboszcza z parafii w której mieszkają.

Spotkania modlitewne z rodzicami i dziećmi:   Spotkania w kościele o godz. 19.oo.
poniedziałek 22.02. grupy z czwartku godz. 18.oo i z ubiegłego roku;
wtorek 23.02. grupy z czwartku godz. 17.oo;
środa 24.02. grupy niedzielnej z CET.

UWAGA dotycząca stroju - ALB.
Wpłata   na  albę  oznacza  akceptację wybranego  wzoru  i  tym samym  zgodę na warunki zamówienia obowiązujące  w Naszej firmie.
Dokonane wpłaty nie podlegają zwrotowi. Wymagana
  przymiarka wraz z dzieckiem w przypadku szycia odzieży na wymiar , niewykluczona jest  poprawka – jedna  wliczona w cenę wyrobu.
W dniach  22 ,23 ,24  LUTEGO 2021r   PO ZEBRANIU  O  GODZ. 19  ,   zapraszam   rodziców  z dzieckiem  w celu zmierzenia dziecka na  uszycie alby i wpłacenie  całej  kwoty  199zł  dla  chłopca  i  209 zł  dla  dziewczynki .
Wpłatę  potwierdzamy paragonem fiskalnym (na życzenie klienta wystawiamy fakturę). Zamówienia przyjmujemy do 11 marca ,po tym terminie nie gwarantujemy tkaniny ,która obowiązuje w parafii. Wpłaty  można również  dokonać  we Wrzeszczu  ul.Partyzantów  13 c    KOLKA  KRYSTYNA  0 601 639 039
BRAK  PARKINGU  PRZY  SKLEPIE  / NAJBLIŻSZY  W  CH  MANHATTAN /    HONORUJEMY  KARTY   PŁATNICZE
ALBY  WYDAJEMY  ZŁOŻONE W  WORECZKU BEZ  WIESZAKA I BEZ  OSTATECZNEGO   PRASOWANIA

I Komunia św. odbędzie się w naszej parafii w niedzielę 16.05. o godz. 9.oo dla CET oraz 10.3o i 12.oo  dla grup parafialnych.

W naszej parafii Uroczystość I Komunii św. jest w trzecią niedzielę maja.

W dniach 23.05. - 20.06.2020 r. do pełnego udziału w Najświętszej Eucharystii przystąpiło 55. dzieci.

Osoby, które nie chodzą na religię lub zamiast religii chodzą na etykę nie mogą być dopuszczone do sakramentu.

DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ DZIECI PRZYSTĘPUJĄ W PARAFII MIEJSCA ZAMIESZKANIA